3Макети для архітекторів

Реалістичні і детальні «роздруківки» ваших архітектурних рішень стануть наочним і зрозумілим прикладом при презентації чергового проекту. Ви можете представити свій архітектурний концепт як в зборі, так і фрагментарно, в розрізі, розбивши на окремі елементи – як буде завгодно. Можливо все!

Оформити замовлення

Проект може бути реалізований з усіма деталями конструкцій, людьми, деревами та елементами ландшафтного дизайну! Для 3D друку від вас вимагається лише макет, виконаний в CAD-программма, або в 3D редакторі.

1

 

Макети для прогресивних архітекторів

  • швидке втілення творчих задумів
  • професійний і сучасний презентаційний матеріал
  • міцність макета, в порівнянні з картонними варіантами
  • невисока ціна

Вся справа в деталях

  • об’єкти зі складною геометрією – не проблема
  • комбінування складних поверхонь і деталей при будь-яких масштабах
  • забудьте про ручне макетування – можливості 3D принтера недосяжні при ручній роботі
  • конкуренти будуть виглядати блідо на тлі ваших презентацій;)

2Широкий вибір кольорів

  • комбінуйте 3D принти з сучасними макетногоматеріалами
  • використовуйте різні кольори збірних елементів для більшої виразності

Створення макетів для архітекторів по ручній технології – процес тривалий і непростий, що вимагають великих матеріальних витрат. Технологія 3D друку дозволяє значно скоротити термін виконання макета і значно знизити фінансові витрати. Велика частина роботи вже зроблена Вами – архітектором. Адже макет вже є в цифровому вигляді, виконаний в одній з програм 3D моделювання. Наша робота зводиться лише до перевірки макета на відповідність технічним вимогам і до розрахунку вартості 3D друку. Вартість залежить від кількох факторів: від ступеня деталізації, розміру макета, структурних елементів і т.д.

В основному вартість 3D друку залежить від кількості витратних матеріалів, що витрачаються на виготовлення макета. Тому наші дизайнери іноді пропонують шляхи здешевлення виробництва шляхом створення порожнин в непомітних частинах майбутньої конструкції (наприклад – порожниста підставка, навіть з досить товстими стінками буде коштувати на порядок дешевше її повністю залитого матеріалом аналога). Тому будь ласка, готуйте вихідні матеріали заздалегідь – це заощадить ваш час і гроші.

 Адже в кінцевому підсумку ми всі зацікавлені в тому, щоб ви залишилися задоволені виконаною роботою.

Printer-Room-2-final-2-var3-with-post-re Englewood-hospital_3dPrint-1 3D_studio_4-Mad+Const_1 3D_studio_3-1 final_v3 674x501_503692_165941_1338413389 674x501_Architectural_3D_PRint_Shapeways 11072788-concept-cathedral-by-bits-from-bytes 8006421415_9384eb01ea_z

0

Корзина

Просмотр корзиныОформление заказа