Що таке 3D друк?

Як працює 3D принтер? Як зробити замовлення?
Ми підготували відео, яке відповідає на популярні питання про нашу роботу.

Технологія 3D друку дозволяє створювати об’єкти будь-яких форм з широкого набору матеріалів різних властивостей. Вироби можуть бути дрібними і великими, з гострими кутами або округленими елементами, термостійкі і прозорі, гнучкі і жорсткі. Огрядність друку варіюється від 0,1 мм.
Для друку необхідна тривимірна модель, створена в спеціальних редакторах, яка потім завантажується в 3D принтер і пошарово вибудовується з потрібного матеріалу.

Існує всього декілька обмежень:

1. Габарити цільного елемента не можуть перевищувати 35 х 20 х15 см. В інших випадку використовується програмне поділ вироби на частини, після чого деталі склеюються. Зважаючи на високу точності обладнання і застосування спеціальних клеїв місце склейки непомітно (особливо після фарбування) і практично не впливає на міцність.
2. Виріб може бути надруковано з одного або двох матеріалів різного типу або кольору одночасно, але не більше. Для повнокольорових виробів потрібна забарвлення, яка оплачується окремо.
3. У більшості випадків пластики схильні до старіння від ультрафіолетових променів, тому для використання виробів під сонцем рекомендується забарвлення або лакування.
4. Матеріали переходять в рідкий стан при 180 градусах Цельсія, робочі температури не перевищують 150 градусів Цельсія.

Для отримання детальної інформації по цікавлять Вас зв’яжіться з підтримкою компанії 3Dreams.

Може бути ви чули про технології 3D друку, однак ви не знаєте, як саме це працює? Відмінно. Тоді я ознайомлю вас із захоплюючим світом 3D технологій.
3D принтер – це найпростіший, найшвидший і доступний інструмент для створення професійних моделей високої якості.
Компактний 3D принтер може бути корисний дизайнерам, архітекторам або інженерам, адже він вміститься на робочому столі і буде створювати невеликі, але якісні моделі.

Процес 3D друку

Процес 3D друку починається з моделювання. Це може бути модель, створена за допомогою спеціальної програми, або ви можете завантажити незліченна безліч готових моделей з нашого сайту.
Для завантаження доступні архітектурні макети, моделі прикрас і предметів декору, комп’ютерні персонажі і навіть деталі самого 3D принтера. І саме чудове – всі вони безкоштовні!
Наступний етап – імпорт моделі в спеціальну програму створену виробником принтера, яка забезпечує підготовку моделі до друку. Ця програма дозволяє змінювати масштаб вашої моделі, обертати, переміщати і розтягувати окремі елементи. Коли все готово, залишається запустити процес друку, після чого починається перетворення цифрової моделі у фізичну. Матеріал, який використовується для друку – екологічно чистий пластик.
Коли ви натискаєте кнопку старт, починається подача матеріалу в нагріте до високої температури сопло з дуже маленьким отвором. Друк починається з підстави моделі, шар за шаром, поступово опускаючи платформу з моделлю вниз. Цей процес вимагає часу, тому шар може досягати всього декількох сотень мікрон. Коли робота закінчена, ви отримуєте якісну, професійну модель, яка не вимагає ніякої доопрацювання.
Тепер ви знаєте, як працює технологія 3D друку і прийшов час дізнатися вашу особисту думку про технології. Якщо ви інженер, дизайнер або той, хто любить нові технології, 3Dпрінтер допоможе втілити ваші ідеї в життя, чи не так?

0

Корзина

Просмотр корзиныОформление заказа